NumberИме на фирмата или бранда (ще бъде в класирането)Име на отбораТип на отбора (за класирането)Име на бегач 1 (стартиращ)Email на бегач 1Име на бегач 2 (втори пост)Email на бегач 2Име на бегач 3 (трети пост)Email на бегач 3Име на бегач 4 (финиширащ)Email на бегач 4 
160PENTAX MedicalPENTAXМъже / MenDimitar Kirovdimitur86kirov@gmail.comIliya Aleksandroviliya_aleksandrov@abv.bgPetar Genovpetar.genov@pentaxmedical.comNikolay Dimitrovnikolay.dimitrov@pentaxmedical.com
161ABB"Cooldown Specialists"Мъже / MenIvaylo Tsarovivaylo.tsarov@bg.abb.comRangel Hristevrangel.hristev@bg.abb.comValeriy Chernevvaleriy.chernev@bg.abb.comDragomir Nikolovdragomir.nikolov@bg.abb.com
162ABB"АББягай"Смесен / MixedIvelina Zhekovaivelina.zhekova@bg.abb.comRangel MishevRangel.Mishev@bg.abb.comAtanas ValkovAtanas.Valkov@bg.abb.comAtanas HadzhidimitrovAtanas.Hadzhidimitrov@bg.abb.com
163ABB"Not Last Place"Мъже / MenDimitar GalabovDimitar.Galabov@bg.abb.comBlagovest LalbonovBlagovest.Lalbonov@bg.abb.comBlagovest YankovBlagovest.Yankov@bg.abb.comYosif BahchevanskiYosif.Bahchevanski@bg.abb.com
164EPAMEPAMazingСмесен / MixedMaria ZharovaMaria_Zharova@epam.comRosen GurgovMaria_Zharova@epam.comHristo HristovHristo_Hristov@epam.comDoroteya NikolovaDoroteya_Nikolova@epam.com
165ABB"Average Beer Bellies"Мъже / MenStoyan Boevstoyan.boev@bg.abb.comBozhidar Todorovbozhidar.todorov@bg.abb.comIvan Drumchiiskiivan_drumchiiski1010@abv.bgIvan TsvetkovIvan.Tsvetkov@bg.abb.com
166EPAMEPAMazingsСмесен / MixedMilena DushanovaMilena_Dushanova@epam.comStanislava GorostanovaStanislava_Gorostanova@epam.comTsvetan GradevskiMaria_Zharova@epam.comEmilia PavlovaEmiliya_Pavlova@epam.com
167EPAMEPAM - KNABМъже / MenValery Buchinskyvalery_buchinsky@epam.comPetar Petrovpetar_petrov@epam.comMarin Aldimirovmarin_aldimirov@epam.comDoychin Lazarovdoychin_lazarov@epam.com
168CBAЦБА АДМъже / MenSvetlozar Orelovsvetlozar.orelov.cba@gmail.comZhivko MihaylovZhivkomihaylov@gmail.comPetko Petkovpavlov.cba@gmail.comPavel Pavlovpavlov.cba@gmail.com
169ScaleFocusFridgeHuntersСмесен / MixedGeorgi Dimitranovgeorgi.dimitranov@scalefocus.comAleksandar Pavlovaleksandar.pavlov@scalefocus.comGeorgi Velevgeorgi.velev@scalefocus.comMartin Hadzhievmartin.hadzhiev@scalefocus.com
170ScaleFocusScale RunnersСмесен / MixedGeorgi Dimitrovgeorgi.dimitrov@scalefocus.comGeorgi Trifonovgeorgi.trifonov@scalefocus.comEkaterina Marinovaekaterina.marinova@scalefocus.comAngel Zlatenovangel.zlatenov@scalefocus.com
171EVNEVN Fantastic FourСмесен / MixedRosen Spiridonovrosen.spiridonov@evn.bgArgir Tachevargir.tachev@evn.bgRada Kostovarada.kostova@evn.bgNikola Dechevnikola.dechev@evn.bg
172EVNEVN Forrest RunМъже / MenStoyan Kondakovstoyan.kondakov@evn.bgVeselin Milevveselin.milev@evn.bgRosen Ivanovrosen.ivanov@evn.bgMitko Nikolovmitko.nikolov@evn.bg
173EVNEVN Electric SheepСмесен / MixedMartin Tepavicharovmartin.tepavicharov@evn.bgPolina Kostadinovapolina.kostadinova@evn.bgDimitar Andreevdimitar.andreev@evn.bgDimitar Gyurevdimitar.gyurev@evn.bg
174EVNEVN СветкавицаСмесен / MixedAleksandar Mitevaleksandar.mitev@evn.bgAnita Savovaanita.savova@evn.bgNikolay Chavdarovnikolay.chavdarov@evn.bgDimo Kirchevdimo.kirchev@evn.bg
175EVNEVN Wind RunnersМъже / MenDimitar Petrovdimitar.g.petrov@evn.bgBeloslav Stoevbeloslav.stoev@evn.bgVeselin Pashovveselin.pashov@evn.bgKostadin Ayvazovkostadin.ayvazov@evn.bg
176РобертетRuns 'n RosesМъже / MenIvaylo Peykovrobertet.bulgaria@gmail.comValeriy Ivanovrobertet.bulgaria@gmail.comBekir Kenanrobertet.bulgaria@gmail.comLyubomir Hristovrobertet.bulgaria@gmail.com
177Обединена млечна компанияОМКСмесен / MixedTonislav StefanovTonislav.Stefanov@UMC.BGHristina Simeonovaumc.officesofia@umc.bgOMK 3umc.officesofia@umc.bgOMK 4umc.officesofia@umc.bg
178ИдънредEdenredСмесен / MixedAleksandar Nakovalexander.nakov@edenred.comIvan Shtrankovivan.shtrankov@edenred.comKostadin Kozelovkostadin.kozelov@edenred.comElitsa Vezevaelitsa.vezeva@edenred.com
179UBER Engineering SofiaUBER Engineering 5Мъже / MenIvaylo Chernevivaylo@uber.comNikolay Hubanovnikolayh@uber.comIvan Atanasovivan.atanassov@uber.comLyubomir Raykovraykovl@uber.com
180UBER Engineering SofiaUBER Engineering 3Смесен / MixedBozhidar Gevechanovbozhidar.gevechanov@uber.comGeorgi Zhuhovgzhuhov@uber.comMariana Georgievamarianag@uber.comYordan Petrovyordan.petrov@uber.com
181ШетиОрлиСмесен / MixedStanislav Dzhoglevhr@schatti.bgGalin Kamenovhr@schatti.bgVelina Argirovahr@schatti.bgKostadin Chakarovkostadin.chakarov@schatti.bg
182ШетиСоколи 2Мъже / MenTodor Andreeviliya.shopov@schatti.bgIvaylo Nenoviliya.shopov@schatti.bgIliya Shopoviliya.shopov@schatti.bgGeorgi Stoyanovgeorgi.stoyanov@schatti.bg
183ABB“Not Fast, Just Furious”Смесен / MixedDeyan Dimovdeyan.dimov@bg.abb.comTodor Dankovtodor.dankov@bg.abb.comDilyana Argirovadilyana.argirova@bg.abb.comGergana FILIPOVAgergana.filipova@bg.abb.com
184INTRAMAIntrama Running Team 1Мъже / MenIliyan Zhelyazkovi.zheliazkov@intrama-bg.comNikolay Dimitrovtech.protek@intrama-bg.comGeorgi Uchkunovprepress.plovdiv@intrama-bg.comDobri Varbanovvarbanov@intrama-bg.com
185INTRAMAIntrama Running Team 2Мъже / MenStoyan Todorovtodorov.print@intrama-bg.comMladen Bakalovm.bakalov@intrama-bg.comValeri Dimitrovv.dimitrov@intrama-bg.comKrasimir Dimitrovk.dimitrov@intrama-bg.com
186НБУNBU Dream TeamМъже / MenHristo Chukurlievhchukurliev@nbu.bgDimitar Trendafilovdtrendafilov@nbu.bgStoyan Boevstoyan@nbu.bgBorislav Georgievb.georgiev@nbu.bg
187НБУNBU BeautyЖени / WomenStefani Kaldaramovaskaldaramova@nbu.bgYuliya Georgievajgeorgieva@nbu.bgKristina Ivanovakivanova@nbu.bgDesislava Bushevadbusheva@nbu.bg
188LIEBHERRPower TeamМъже / MenTsvetelin Gergovtsvetelin.gergov@liebherr.comStoyko Neshevstoyko.neshev@liebherr.comMiroslav Kochevpetar.kundurdzhiyski@liebherr.comPetar Kundurdzhiyskipetar.kundurdzhiyski@liebherr.com
189LIEBHERRKeiTМъже / MenVeselin Trachevveselin.trachev@liebherr.comKiril Krastevkiril.krastev@liebherr.comMilen Sukmankovmilen.sukmankov@liebherr.comLyubomir Kostovlyubomir.kostov@liebherr.com
190LIEBHERRLIebherr girlsЖени / WomenAneta Yordanovaaneta.yordanova@liebherr.comDenitsa Karageorgievadenniza.karageorgieva@liebherr.comdIvanela Rusevaivanela.ruseva@liebherr.comLiliya Dimitrovaliliya.dimitrova@liebherr.com
191LIEBHERRSportfreundeМъже / MenAtanas Terzievatanas.terziev@liebherr.comLyuben Chavdarovlyuben.chavdarov@liebherr.comDesislav Dimitrovdesislav.dimitrov@liebherr.comStoyan Georgievstoyan.georgiev@liebherr.com
192BiomashinostroeneБиомашинИ - SMARTСмесен / MixedLyubomir Marinovlyubomir_marinov@biomashin.comIgnat Moskovignat_moskov@biomashin.comValeriya Sendovavaleriya_sendova@biomashin.comAtanas Chilingirovatanas_chilingirov@biomashin.com
193BiomashinostroeneБиомашинИ - IntergrityСмесен / MixedNikolay UzunovHR@biomashin.comLyubomira Spirovalyubomira_spirova@biomashin.comGergana Filipovagergana_filipova@biomashin.comAntonio Bogoslovovantonio_bogoslovov@biomashin.com
194BiomashinostroeneБиомашинИ - ResponsibilityМъже / MenYordan MoshukovHR@biomashin.comVasil RimovHR@biomashin.comGeorgi AngelovHR@biomashin.comAngel MalinovHR@biomashin.com
195Telus InternationalAnToNiNeСмесен / MixedAndon Zhuglovandon.zhuglov@telusinternational.comTodor Alandzhiyskitodor.alandzhiyski@telusinternational.comNeda Marinovaneda.marinova@telusinternational.comNikolay Atanasovnikolay.atanasov@telusinternational.com
196Telus InternationalИскаме хладилникСмесен / MixedElitsa Benovaelitsa.benova@telusinternational.comKrasimir Rusevkrasimir.rusev@telusinternational.comTodor Ivanovtodor.ivanov@telusinternational.comDanail Pavlovdanail.pavlov@telusinternational.com
197Telus InternationalTELUSPEEDСмесен / MixedTeodor Tanchevteodor.tanchev@telusinternational.comDaniela Savovadaniela.savova@telusinternational.comMarin Yankovmarin.yankov@telusinternational.comAleksandra Mominaleksandra.momin@telusinternational.com
198LIEBHERROtbora na nadejdataМъже / MenDimitar Donkov Stoyanovdimitarstoyanov1218@gmail.comNikolay Plamenov Kolevdimitarstoyanov1218@gmail.comPetar Nikolaev Slavchevdimitarstoyanov1218@gmail.comEmanuel Angelov Kanchevdimitarstoyanov1218@gmail.com
199Telus InternationalThe UnderdogsСмесен / MixedVasil Kendevvasil.kendev@telusinternational.comAlbert Popovalbert.popov@telusinternational.comPetar Nikolovpetar.i.nikolov@telusinternational.comVeronika Georgievaveronika.gueorguieva@telusinternational.com
200Порше Интер АутоquattroМъже / MenDimitar Grozevdimitar.grozev@porschebulgaria.bgDimitar Balkanskid.balkanski@icloud.comKostadin Ganchevkostadin.ganchev@porschebulgaria.bgHristo Rangelovhristo.rangelov@porschebulgaria.bg
201TTECTTEC boysМъже / MenВладимир Лачиновvladimir.lachinov@ttec.comДеан Апостоловdean.apostolov@ttec.comАтанас Лазаровatanas.lazarov@ttec.comГеорги Кумановgeorgi.kumanov@ttec.com201
202"Дунапак Родина" АДДУНАПАК РОДИНАМъже / MenСтефан Бабачевbaba472@abv.bgГеорги Николовgnikolov91@abv.bgАтанас Атанасовnasko.atanas@abv.bgИвайло Цековhr@dunapack.bg202
203CX-GPonche CremaСмесен / MixedClarissa ReveteClarissa.Revete@tungsten-network.comJakub SobanskiJakub.Sobanski@tungsten-network.comPreslav DimitrovPreslav.Dimitrov@tungsten-network.comZoltán LaczóZoltan.Laczo@tungsten-network.com203
204CX-GSkadIXСмесен / MixedEva GeorgievaEva.Georgieva@tungsten-network.comIvan StoyanovIvan.Stoyanov@tungsten-network.comIvelina IvanovaIvelina.Ivanova@tungsten-network.comKalin UzhdrinKalin.Uzhdrin@tungsten-network.com204, 205
206iCARDiCARD RunnersМъже / MenDeyan Stoyanovdeyan.stoyanov@icard.comGabriel Georgievgabriel.georgiev@icard.comSvetoslav Kolevsvetoslav.kolev@icard.comValentin Asparuhovvalentin.asparuhov@icard.com206
207КТ Интернешънъл ЕАДКТ ИнтернешънълСмесен / MixedМариета Вангеловаm.vangelova@ktinternational.euЯвор Пенчевy.penchev@ktinternational.euВеселина Савоваvessisavova@gmail.comНикола Петковаn.petkov@ktinternational.eu207
208КТ Интернешънъл ЕАДКТ ИнтернешънълСмесен / MixedМарина Панайотоваmpanayotova@ktinternational.euВладимир Костовkostov73.vk@gmail.comОлга Григороваn.petkov2@gmail.comНикола Ангеловmedium_n@abv.bg208
209209
210SBTechNaNСмесен / MixedKalin Zlatanovkalin.z@sbtech.comBogdana Komitskabogdana.k@sbtech.comKarmen Agopyankarmen.a@sbtech.comBlagovest Trenchevblagovest.t@sbtech.com210
211SBTechSB RunnersМъже / MenValentin Dikovdikov.v@sbtech.comStanimir Zhelankovstanimir.z@sbtech.comYanko Chakarovyanko.c@sbtech.comBoian Botevboian.b@sbtech.com211
211SBTechМастийкСмесен / MixedTomislav Ivanovtomislav.i@sbtech.comMonika Hristovamonika.h@sbtech.comGeorgi Stoyanovgeorgi.st@sbtech.comLyubomir Sandovlyubomir.s@sbtech.com212
212
213
214
215