NumberИме на фирмата или бранда (ще бъде в класирането)Име на отбораТип на отбора (за класирането)Име на бегач 1 (стартиращ)Име на бегач 2 (втори пост)Име на бегач 3 (трети пост)Име на бегач 4 (финиширащ) 
160PENTAX MedicalPENTAXМъже / MenDimitar KirovIliya AleksandrovPetar GenovNikolay Dimitrov
161ABB"Cooldown Specialists"Мъже / MenIvaylo TsarovRangel HristevValeriy ChernevDragomir Nikolov
162ABB"АББягай"Смесен / MixedIvelina ZhekovaRangel MishevAtanas ValkovAtanas Hadzhidimitrov
163ABB"Not Last Place"Мъже / MenDimitar GalabovBlagovest LalbonovBlagovest YankovYosif Bahchevanski
164EPAMEPAMazingСмесен / MixedMaria ZharovaRosen GurgovHristo HristovDoroteya Nikolova
165ABB"Average Beer Bellies"Мъже / MenStoyan BoevBozhidar TodorovIvan DrumchiiskiIvan Tsvetkov
166EPAMEPAMazingsСмесен / MixedMilena DushanovaStanislava GorostanovaTsvetan GradevskiEmilia Pavlova
167EPAMEPAM - KNABМъже / MenValery BuchinskyPetar PetrovMarin AldimirovDoychin Lazarov
168CBAЦБА АДМъже / MenSvetlozar OrelovZhivko MihaylovPetko PetkovPavel Pavlov
169ScaleFocusFridgeHuntersСмесен / MixedGeorgi DimitranovAleksandar PavlovGeorgi VelevMartin Hadzhiev
170ScaleFocusScale RunnersСмесен / MixedGeorgi DimitrovGeorgi TrifonovEkaterina MarinovaAngel Zlatenov
171EVNEVN Fantastic FourСмесен / MixedRosen SpiridonovArgir TachevRada KostovaNikola Dechev
172EVNEVN Forrest RunМъже / MenStoyan KondakovVeselin MilevRosen IvanovMitko Nikolov
173EVNEVN Electric SheepСмесен / MixedMartin TepavicharovPolina KostadinovaDimitar AndreevDimitar Gyurev
174EVNEVN СветкавицаСмесен / MixedAleksandar MitevAnita SavovaNikolay ChavdarovDimo Kirchev
175EVNEVN Wind RunnersМъже / MenDimitar PetrovBeloslav StoevVeselin PashovKostadin Ayvazov
176РобертетRuns 'n RosesМъже / MenIvaylo PeykovValeriy IvanovBekir KenanLyubomir Hristov
177Обединена млечна компанияОМКСмесен / MixedTonislav StefanovHristina SimeonovaOMK 3OMK 4
178ИдънредEdenredСмесен / MixedAleksandar NakovIvan ShtrankovKostadin KozelovElitsa Vezeva
179UBER Engineering SofiaUBER Engineering 5Мъже / MenIvaylo ChernevNikolay HubanovIvan AtanasovLyubomir Raykov
180UBER Engineering SofiaUBER Engineering 3Смесен / MixedBozhidar GevechanovGeorgi ZhuhovMariana GeorgievaYordan Petrov
181ШетиОрлиСмесен / MixedStanislav DzhoglevGalin KamenovVelina ArgirovaKostadin Chakarov
182ШетиСоколи 2Мъже / MenTodor AndreevIvaylo NenovIliya ShopovGeorgi Stoyanov
183ABB“Not Fast, Just Furious”Смесен / MixedDeyan DimovTodor DankovDilyana ArgirovaGergana FILIPOVA
184INTRAMAIntrama Running Team 1Мъже / MenIliyan ZhelyazkovNikolay DimitrovGeorgi UchkunovDobri Varbanov
185INTRAMAIntrama Running Team 2Мъже / MenStoyan TodorovMladen BakalovValeri DimitrovKrasimir Dimitrov
186НБУNBU Dream TeamМъже / MenHristo ChukurlievDimitar TrendafilovStoyan BoevBorislav Georgiev
187НБУNBU BeautyЖени / WomenStefani KaldaramovaYuliya GeorgievaKristina IvanovaDesislava Busheva
188LIEBHERRPower TeamМъже / MenTsvetelin GergovStoyko NeshevMiroslav KochevPetar Kundurdzhiyski
189LIEBHERRKeiTМъже / MenVeselin TrachevKiril KrastevMilen SukmankovLyubomir Kostov
190LIEBHERRLIebherr girlsЖени / WomenAneta YordanovaDenitsa KarageorgievaIvanela RusevaLiliya Dimitrova
191LIEBHERRSportfreundeМъже / MenAtanas TerzievLyuben ChavdarovDesislav DimitrovStoyan Georgiev
192BiomashinostroeneБиомашинИ - SMARTСмесен / MixedLyubomir MarinovIgnat MoskovValeriya SendovaAtanas Chilingirov
193BiomashinostroeneБиомашинИ - IntergrityСмесен / MixedNikolay UzunovLyubomira SpirovaGergana FilipovaAntonio Bogoslovov
194BiomashinostroeneБиомашинИ - ResponsibilityМъже / MenYordan MoshukovVasil RimovGeorgi AngelovAngel Malinov
195Telus InternationalAnToNiNeСмесен / MixedAndon ZhuglovTodor AlandzhiyskiNeda MarinovaNikolay Atanasov
196Telus InternationalИскаме хладилникСмесен / MixedElitsa BenovaKrasimir RusevTodor IvanovDanail Pavlov
197Telus InternationalTELUSPEEDСмесен / MixedTeodor TanchevDaniela SavovaMarin YankovAleksandra Momin
198LIEBHERROtbora na nadejdataМъже / MenDimitar Donkov StoyanovNikolay Plamenov KolevPetar Nikolaev SlavchevEmanuel Angelov Kanchev
199Telus InternationalThe UnderdogsСмесен / MixedVasil KendevAlbert PopovPetar NikolovVeronika Georgieva
200Порше Интер АутоquattroМъже / MenDimitar GrozevDimitar BalkanskiKostadin GanchevHristo Rangelov
201TTECTTEC boysМъже / MenВладимир ЛачиновДеан АпостоловАтанас ЛазаровГеорги Куманов201
202"Дунапак Родина" АДДУНАПАК РОДИНАМъже / MenСтефан БабачевГеорги НиколовАтанас АтанасовИвайло Цеков202
203CX-GPonche CremaСмесен / MixedClarissa ReveteJakub SobanskiPreslav DimitrovZoltán Laczó203
204CX-GSkadIXСмесен / MixedEva GeorgievaIvan StoyanovIvelina IvanovaKalin Uzhdrin204, 205
206iCARDiCARD RunnersМъже / MenDeyan StoyanovGabriel GeorgievSvetoslav KolevValentin Asparuhov206
207КТ Интернешънъл ЕАДКТ ИнтернешънълСмесен / MixedМариета ВангеловаЯвор ПенчевВеселина СавоваНикола Петкова207
208КТ Интернешънъл ЕАДКТ ИнтернешънълСмесен / MixedМарина ПанайотоваВладимир КостовОлга ГригороваНикола Ангелов208
209209
210SBTechNaNСмесен / MixedKalin ZlatanovBogdana KomitskaKarmen AgopyanBlagovest Trenchev210
211SBTechSB RunnersМъже / MenValentin DikovStanimir ZhelankovYanko ChakarovBoian Botev211
211SBTechМастийкСмесен / MixedTomislav IvanovMonika HristovaGeorgi StoyanovLyubomir Sandov212
212
213
214
215